nabídka pro dětské a mládežnické organizace, domy dětí, střediska volného času, občanská sdružení, základní i mateřské školy, školní družiny, sportovní kluby a pro všechny pracující s dětmi

VÝSLEDKY XX. ročníku - 2017

Podle vyhlášených pravidel udělena pouze 3. cena pro malý počet došlých her.

3.       EH 198. Hedvábná stezka – Jakub Cahlík

 

Do XIX. ročníku soutěže byly zařazeny etapové hry:

  • 197.  Divoký západ - Barvířová Martina
  • 198.  Hedvábná stezka - Jakub Cahlík
  • 199. Star Wars – Jakub Cahlík

 

Do XXI. ročníku budou zařazeny hry, které doposud nebyly vydány:

  • 200.  Na dvoře Rudolfa II. – Eliška Švehláková
  • 201. Divergence – Dvořáková, Urbánková
  • 202. Asterix a Obelix – Eliška Švehláková

 

VÝSLEDKY XIX. ročníku - 2016

Podle vyhlášených pravidel udělena pouze 3. cena pro malý počet došlých her.

3.       EH 195. Strážce snů – Honza Medvěd Šourek

 

Do XIX. ročníku soutěže byly zařazeny etapové hry:

  • 195. Strážce snů – Honza Medvěd Šourek                         
  • 196. Lesní škola Ferdy Mravence – Jindřich Kačer

 

 

VÝSLEDKY XVIII. ročníku - 2015

Podle vyhlášených pravidel udělena pouze 1. cena pro malý počet došlých her.

1.       EH 194. Zuby nehty – Martin Hoško

 

Do XVIII. ročníku soutěže byly zařazeny etapové hry:

  • 193. Rumcajs - Eliška Švehláková                        
  • 194. Zuby nehty – Martin Hoško

 

 

VÝSLEDKY XVII. ročníku - 2014

1.       EH 191. Dědictví - Jan Coufal, Karel Telecký

2.       EH 189. Kryšotovy příběhy – Petr Hemerle

3.       EH 190. Město Ember – Jan Švrček

  

 Do XVII. ročníku soutěže byly zařazeny etapové hry:

  • 187. S lovci mamutů - Eliška Švehláková                        
  • 188. Koupelna- Jan Coufal
  • 189. Kryšotovy příběhy – Petr Hemerle
  • 190. Město Ember – Jan Švrček
  • 191. Dědictví - Jan Coufal, Karel Telecký
  • 192. Indiana Jones a chrám zkázy – Pavlína Hajzlová    

 

 

VÝSLEDKY XVI. ročníku - 2013

1.       EH 185. Hobit – Jan Švrček

2.       EH 184. Mauglí – Luci Voči Zázvůrková

3.       EH 183. Země faraonů a pyramid - Eliška Švehláková

 

Do XVI. ročníku soutěže byly zařazeny etapové hry:

  • 182. Dva roky prázdnin – Miloš Winkler
  • 183. Země faraonů a pyramid - Eliška Švehláková
  • 184. Mauglí – Luci Voči Zázvůrková
  • 185. Hobit – Jan Švrček
  • 186. Za kapitánem Grantem kolem světa – Dana Kumprochtová

 

VÝSLEDKY XV. ročníku - 2012

1.       EH 181. Šmoulové - Švehláková Eliška

2.       EH 180. Magie vody - Josef Kohout, Milan Kroc, Jindřich Čech

3.       EH 179. Katsurův příběh - Dušan Kunc, Jan Provazník

 

Do XV. ročníku soutěže byly zařazeny etapové hry:

  • 177. Kletba Měsíčního údolí - Mgr. Jan Švrček,
  • 178. Hvězdný prach - Mgr. Jan Švrček,
  • 179. Katsurův příběh - Dušan Kunc, Jan Provazník
  • 180. Magie vody - Josef Kohout, Milan Kroc, Jindřich Čech
  • 181. Šmoulové - Švehláková Eliška

 

VÝSLEDKY XIV. ročníku – 2011

1.       EH 172. Staré pověsti české - Roman Schulz, Mgr.

2.       EH 171. Robinson Crusoe - Jan Švrček, Mgr.

3.       EH 170. Strašidelná škola - Miloš Winkler

 

Do XIV. ročníku soutěže byly zařazeny etapové hry:

  • 170. Strašidelná škola - Miloš Winkler
  • 171. Robinson Crusoe - Jan Švrček, Mgr.
  • 172. Staré pověsti české - Roman Schulz, Mgr.
  • 173. James Cook - Miloš Winkler
  • 174. Zachraňte planetu Zemi - Kateřina Konvalinová
  • 175. Univerzita prvního věku - Mára Horníková
  • 176. Malý velký muž - Jaroslav Pekárek

 

 

VÝSLEDKY XIII. ročníku – 2010

1.    EH 165. Jar. Volák, J. Nedvědová - BANG! Za pokladem starého Henryho!

2.    EH 166. Lucie Ševrová a kol. - Letopisy Narnie-lev, čarodějnice a skříň

3.    EH 167. Jana Bornová - Údolí mamutů

 

Do XIII. ročníku soutěže byly zařazeny etapové hry:

  • 163. Miloš Winkler: - Zajatci Pardálí soutěsky
  • 164. Robert Řehák - Modré nebe – May day – Boj o přežití
  • 165. Jar. Volák, J. Nedvědová - BANG! Za pokladem starého Henryho!
  • 166. Lucie Ševrová a kol. - Letopisy Narnie-lev, čarodějnice a skříň
  • 167. Jana Bornová - Údolí mamutů
  • 168. Miloš Winkler: - Rudý gentleman
  • 169. R. Schulz, Jan Kašpar a kol. - Romance po mafiánsku

 

 

VÝSLEDKY XII. ročníku – 2009

1.    EH 156. Dušan Kunc a Jiří Herget: EH - Meč slunce

2.    EH 157. Pavel Houžvička: EH - Harry Potter

3.    EH 158. Vendula Kotlářová: EH - Cesta časem

Do XII. ročníku soutěže byly zařazeny etapové hry:

  • 155. Miloš Winkler: Po stopách českého dobrodruha
  • 156. Dušan Kunc a Jiří Herget: Meč slunce
  • 157. Pavel Houžvička: Harry Potter
  • 158. Vendula Kotlářová: Cesta časem
  • 159. Eliška Švehláková: Záchrana Pohádkové říše
  • 160. Miloš Winkler: Rytíři meče
  • 161. Ivo Jauris: Černá Madona
  • 162. Zdeněk Rajtr Proti všem

 

VÝSLEDKY XI. ročníku – 2008

1.       EH 153. Švehlíková Eliška: Piráti ze Zlutaviku

2.       EH 149. Jan Medvěd Šourek: Synové Velké Medvědice

3.       EH 148. Mgr. Zdeněk Rajtr: Záhada hlavolamu

 

Do XI. ročníku soutěže byly zařazeny etapové hry:

  • 148. Mgr. Zdeněk Rajtr: Záhada hlavolamu
  • 149. Jan Medvěd Šourek: Synové Velké Medvědice
  • 150. Winkler Miloš: Bílou pustinou
  • 151. Brož Daniel: SPECIAL FORCES
  • 152. Winkler Miloš: Expedice Orinoko
  • 153. Švehlíková Eliška: Piráti ze Zlutaviku
  • 154. Sladký Ivo: Pirátem proti své vůli

 

VÝSLEDKY X. ročníku – 2007

1.       EH 147. Eva Bednářová: Bludy moudrého velblouda Blouda

2.       EH 142. Spěváčková Ivana: Ze světa čar a kouzel

3.       EH 138. Petr Šmíd: Kruh života

 

Do X. ročníku soutěže byly zařazeny etapové hry:

  • 138 Petr Šmíd: Kruh života
  • 139 Miloš Winkler: Země pohádek
  • 140 Zdeněk Rajtr: Po stopách lovců mamutů
  • 141 Vácha Vladimír: III. křížová výprava
  • 142 Spěváčková Ivana: Ze světa čar a kouzel
  • 143 Madla Sobková: Cesta na Říp
  • 144 Věra Farská: Na jiné planetě
  • 145 Miloš Winkler: Náčelníkův odkaz
  • 146 Eva Bednářová: Bludy moudrého velblouda Blouda
  • 147 Eva Bednářová: Oáza moudrého velblouda Blouda

 

SLEVY A PRÉMIE
KONTAKT

nakladatelství Mravenec - Jan Kačer
Masarova 11
628 00 Brno - Líšeň

tel. 515 540 669
e-mail: mravenec@mravenec.cz

OBCHODNÍ PARTNEŘI