1. Úvod
  2. Etapové a celotáborové hry
  3. FANTASY
  4. Letopisy Narnie - Stříbrná židle - EH 117.

Letopisy Narnie - Stříbrná židle - EH 117.

Petr Šmíd Letopisy Narnie - Stříbrná židle Otec putoval na konec světa, syn se vydává na jeho dno. Od velké plavby uplynulo v Narnii celých 70... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
90 Kč
Kompletní specifikace
Petr Šmíd
Letopisy Narnie - Stříbrná židle

Otec putoval na konec světa,
syn se vydává na jeho dno.

Od velké plavby uplynulo v Narnii celých 70 let. Král Kaspian se oženil s krásnou Miriel z Ramanduova ostrova a společně spravedlivě spravovali celou Narnii. Zemi však postihlo veliké neštěstí. Královna byla při oslavě prvního májového jitra uštknuta jedovatým hadem a zemřela. Zanedlouho poté zasáhla zemi druhá rána - zmizel králův syn Rilian a nikdo netuší kam. Bylo již podniknuto nespočet výprav, které prince hledaly, žádná se však nevrátila nazpět. Král nakonec vydal zákaz dalších hledání svého syna, neboť se již nemohl dál dívat na to, jak se jeho nejstatečnější rytíři a ušlechtilá zvířata jeden po druhém ztrácejí. V zemi panuje neklid a na všech obyvatelích Narnie leží nepopsatelný smutek. Jen přítomnost velkého Aslana vrací do země světlo a naději.
Smrt královny a zmizení Riliana má na svědomí královna Podzemní říše. Vězní prince v Dolením světě a má v plánu zaútočit v čele veliké armády na Narnii. Princ je zcela v moci královny, jen v noci se mu vrací vědomí a touha utéci (je připoután ke stříbrné židli). Bez pomoci to však nemůže dokázat. Aslan proto povolává z našeho světa děti, které se mají řídit jeho znameními a prince z moci královny zachránit.
Zboží zařazeno v kategoriích
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Otvírací doba 

Pondělí a středa od 15.00 do 18.00.
(O prázdninách pondělí a středa od 9.00 do 12.00).
Ostatní dny býváme v prodejně dopoledne po telefonické domluvě.

Kde nás najdete

Provozovna

Mravenec
Masarova 11
628 00 Brno - Líšeň
GPS - 49.2057253N, 16.6759936E
FIO banka - číslo účtu/kód banky: 2800157355 / 2010

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz