Mauglí - EH 184.

Luci Voči Zázvůrková: Mauglí Hra je určena pro jednotlivce i oddíly mladšího školního věku i předškoláky - (pozn. některé zařazené hry musíte přiz... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
90 Kč
Kompletní specifikace
Luci Voči Zázvůrková:
Mauglí
Hra je určena pro jednotlivce i oddíly mladšího školního věku i předškoláky - (pozn. některé zařazené hry musíte přizpůsobit věku a schopnostem vašich dětí).
Cílem hry je seznámit táborníky s přírodou džungle a s jejími zvířecími obyvateli za pomoci známých postaviček. Na příkladu soužití s přírodou džungle můžeme učit děti samostatnosti, tábornickým dovednostem, na příkladu různých povah zvířat můžeme v přeneseném slova smyslu demonstrovat chování lidí, můžeme děti upozornit na dodržování určitých pravidel soužití.
Cílem je nejen obohacení dětí novými znalostmi a umem, ale i na základě nově získaných poznatků navést je na užitečnou práci pro kolektiv. Ve hře najdete i cizokrajné živočichy, kteří do indické džungle nepatří, je proto třeba dětem sdělit, kde se vyskytují. Maximální využití námětu předpokládá, že děti mohou nově nabyté poznatky využít i ve škole při učivu.
Motivačně čerpá z Knihy džunglí autora Josepha Rudyarda Kiplinga:
„Známý příběh lidského mláděte Mauglího začíná ve chvíli, když jako malé batole unikne ze spárů lidožravého tygra Šér Chána. Mauglí je zachráněn rodinou vlků a později je přijat i za člena vlčí smečky. Jak dospívá, jeho zvířecí přátelé, mezi něž patří především odvážný černý panter Baghíra, moudrý medvěd Balú a lstivá krajta Ká, jej učí životu v džungli. Nedaleko Mauglího se však neustále potlouká tygr Šér Chán, který si umínil, že chlapce uloví. Jednoho dne se ale role obrátí a z lovce se stává kořist. Chlapec nakonec odvěkého nepřítele vláká chytrým plánem do léčky a zabije ho. Mauglí si také postupně hledá cestu k lidem.“
Zboží zařazeno v kategoriích
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Otvírací doba 

Pondělí a středa od 15.00 do 18.00.
(O prázdninách pondělí a středa od 9.00 do 12.00).
Ostatní dny býváme v prodejně dopoledne po telefonické domluvě.

Kde nás najdete

Provozovna

Mravenec
Masarova 11
628 00 Brno - Líšeň
GPS - 49.2057253N, 16.6759936E
FIO banka - číslo účtu/kód banky: 2800157355 / 2010

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz