Modré nebe - EH 164.

Robert Řehák: Modré nebe „Člověk od pradávna touží po volnosti a při pohledu na ptáky kroužící majestátně po modré obloze jim závidí. Jen malému p... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
60 Kč
Kompletní specifikace
Robert Řehák:
Modré nebe

„Člověk od pradávna touží po volnosti a při pohledu na ptáky kroužící majestátně po modré obloze jim závidí. Jen malému počtu šťastlivců se podaří splnit si sen usednout za řízením velkých dopravních letadel, která brázdí modré nebe, vstříc dálkám a obzoru.
Sešli jste se v našem výcvikovém středisku, abyste se pokusili splnit náš výcvikový program, na jehož konci vás čekají vysněné čtyři zlaté prýmky a právo honosit se titulem kapitán.
Pamatujte, že kapitán musí být nejen odvážný, ale za každých okolností zachovat chladnou hlavu, zůstat rozvážný. Při jednání se svou posádkou, s kolegy, svými nadřízenými a pasažéry vystupuje slušně, nad nikoho se nepovyšuje, před nikým se neponižuje. Je to především týmový hráč.“

Hra z prostředí leteckého výcviku na akademii,má dvě části. První obsahuje výcvik kadetů a z druhé, můžete volným výběrem úkolů pobyt kadetů v akademii prodloužit nebo použít jako další hru s vlastním hodnocením a ukončením. Jednotlivé motivace a úkoly na sebe volně navazují. Úkoly jsou koncipovány tak, aby bylo možné je plnit v téměř libovolném pořadí, např. v závislosti na počasí a jiných okolnostech.
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Otvírací doba 

Pondělí a středa od 15.00 do 18.00.
(O prázdninách pondělí a středa od 9.00 do 12.00).
Ostatní dny býváme v prodejně dopoledne po telefonické domluvě.

Kde nás najdete

Provozovna

Mravenec
Masarova 11
628 00 Brno - Líšeň
GPS - 49.2057253N, 16.6759936E
FIO banka - číslo účtu/kód banky: 2800157355 / 2010

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz