1. Úvod
  2. Etapové a celotáborové hry
  3. FANTASY
  4. Nekonečný příběh - EH 126.

Nekonečný příběh - EH 126.

Miloš Winkler: Nekonečný příběh Hra není etapovkou v pravém slova smyslu. Není to soutěž družstev či jednotlivců. Nezáleží na tom, kdo bude lepší ... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
80 Kč
Kompletní specifikace
Miloš Winkler:
Nekonečný příběh

Hra není etapovkou v pravém slova smyslu. Není to soutěž družstev či jednotlivců. Nezáleží na tom, kdo bude lepší a kdo horší. Jde o to pokusit se splnit úkol jak nejlépe to půjde, ale není zde žádné hodnocení.

Celý příběh je zpracován do patnácti vyprávění. Jejich texty jsou různě dlouhé. Kratší jsou voleny jako motivační před plněním nějakého úkolu. Delší texty jsou někdy pouze večerním vyprávěním na dobrou noc. Celým týdnem se tedy prolíná jeden příběh. Jednotlivá vyprávění na sebe navazují, proto je nejde přehodit nebo vynechat. Hra končí oslavou v zachráněné Říši Fantazie. Snažili jsme se dopředu neprozradit téma táborové hry. Také celý první den se zdánlivě nic nedělo - ubytovali jsme se, najedli, šli na vycházku. Děti byly napnuté jako nikdy. Obvykle už ve zvacích dopisech naznačujeme, co se bude na táboře hrát. A tentokrát uběhl téměř celý první den a stále nikdo nic nevěděl. Teprve po večeři jsme začali číst příběh a začala táborová hra. Úkoly plní jednotlivci nebo někdy pro jednodušší zvládnutí v malých skupinkách.
Zboží zařazeno v kategoriích
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Otvírací doba 

Pondělí a středa od 15.00 do 18.00.
(O prázdninách pondělí a středa od 9.00 do 12.00).
Ostatní dny býváme v prodejně dopoledne po telefonické domluvě.

Kde nás najdete

Provozovna

Mravenec
Masarova 11
628 00 Brno - Líšeň
GPS - 49.2057253N, 16.6759936E
FIO banka - číslo účtu/kód banky: 2800157355 / 2010

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz