Pirátem proti své vůli - EH 153.

Ivo Sladký - Drake: Pirátem proti své vůli S námětem dobrodružného pirátského života, s motivací pro jednotlivé etapy, s pomocí romantiky „pánů mo... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
90 Kč
Kompletní specifikace
Ivo Sladký - Drake:
Pirátem proti své vůli

S námětem dobrodružného pirátského života, s motivací pro jednotlivé etapy, s pomocí romantiky „pánů moří“ posádky plní náročné úkoly.
Celoroční hra „Pirátem proti své vůli“ byla vytvořena jako „korespondenční soutěž na dálku“ – podmínky úkolů jsou tedy pro všechny více méně stejné. Etapy s úkoly vycházely jednou měsíčně v 48. ročníku časopisu Skaut.
Hra je doplněna komiksem, každou etapu celoroční hry doprovází 1 stránka s příběhem.
Hru lze samozřejmě hrát i na letním táboře, na trénink úkolů potom bude málo času (filozofie hry je, že děti trénují jednotlivé úkoly cca 1 měsíc), ale většinu z nich lze úspěšně provádět i bez tréninku.
Terénní podmínky – hrají roli až při finále soutěže – přehrada a případně plachetnice či jiné lodě (ale lze samozřejmě odehrát i skromněji bez lodí).
Kdo by to byl řekl, jakého slavného piráta moří mohou mít i suchozemské Čechy, když to nepříznivý osud proti jeho vůli zařídí…

Věřím, že kromě zajímavého příběhu piráta s překvapivě lidským srdcem a soucitem k utrpení lidí a pomocí vždy a všem potřebným, si odnesete z letošní 5. plavby Modré flotily i Jackmanovu víru v sebe sama a své schopnosti, které lze usilovným tréninkem dále rozvíjet, nesmiřitelnost ke lhaní, korupci a nespravedlnosti. A že nezapomenete na pomoc těm, kteří ji potřebují, i když z vás možná jiní a „ctihodnější“ udělali „piráty proti své vůli“.

Drake
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Otvírací doba 

Pondělí a středa od 15.00 do 18.00.
(O prázdninách pondělí a středa od 9.00 do 12.00).
Ostatní dny býváme v prodejně dopoledne po telefonické domluvě.

Kde nás najdete

Provozovna

Mravenec
Masarova 11
628 00 Brno - Líšeň
GPS - 49.2057253N, 16.6759936E
FIO banka - číslo účtu/kód banky: 2800157355 / 2010

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz