Rapa Nui - EH 113.

Milan Hankovec: Rapa Nui Námět této etapové hry zavádí účastníky na Velikonoční ostrov, do doby nedávné i trochu vzdálenější. Hra je určena pro st... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
80 Kč
Kompletní specifikace
Milan Hankovec:
Rapa Nui

Námět této etapové hry zavádí účastníky na Velikonoční ostrov, do doby nedávné i trochu vzdálenější. Hra je určena pro střední a starší školní věk (12 a více let) či pro družstva, v nichž se nalézá alespoň jeden schopný organizátor. Důvodem je naprosto samostatné plnění úkolů, kde úspěch závisí již na správném výběru úkolu (zda členové družstva jsou či nejsou schopni úkol splnit). Pro hladký průběh hry je nutné počítat s několika vedoucími, kteří zabezpečují podmínky pro plnění jednotlivých úkolů, a dále s vedoucími v roli rozhodčích.
Cílem etapové hry, která očima cestovatele a strakonického rodáka ing. Pavla Pavla seznamuje soutěžící s činností mezinárodní expedice pracující na Velikonočním ostrově roku 1986 (pod vedením Thora Heyerdahla) je podpora tvořivosti, spolupráce jednotlivců pro celek a podpora volních vlastností (vytrvalost, obětavost, překonávání překážek a problémů, …). Skrytým cílem této etapové hry je získání vědomostí o historii i současném životě obyvatel tohoto ostrova.
Zboží zařazeno v kategoriích
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Otvírací doba 

Pondělí a středa od 15.00 do 18.00.
(O prázdninách pondělí a středa od 9.00 do 12.00).
Ostatní dny býváme v prodejně dopoledne po telefonické domluvě.

Kde nás najdete

Provozovna

Mravenec
Masarova 11
628 00 Brno - Líšeň
GPS - 49.2057253N, 16.6759936E
FIO banka - číslo účtu/kód banky: 2800157355 / 2010

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz