1. Úvod
  2. Etapové a celotáborové hry
  3. FANTASY
  4. ÚŽASNOU ZEMĚPLOCHOU - EH 94.

ÚŽASNOU ZEMĚPLOCHOU - EH 94.

Lucie Vláčilová: ÚŽASNOU ZEMĚPLOCHOU II. cena 2003 Jsme v neviditelném proudu mezi galaxiemi, v mrazivých hlubinách vesmíru, které neobsahují nic... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
80 Kč
Kompletní specifikace
Lucie Vláčilová:
ÚŽASNOU ZEMĚPLOCHOU

II. cena 2003
Jsme v neviditelném proudu mezi galaxiemi, v mrazivých hlubinách vesmíru, které neobsahují nic než nějakou tu zbloudilou molekulu, pár zaběhlých komet a … ale pozor, teď se pohnul velký kruh temnoty, oko se snaží odhadnout jeho velikost, a hle to, co se zdálo vzdáleným vesmírným nic, se náhle mění ve svět. Jak se tak onen svět líně pohybuje, poznáváme v něm Zeměplochu – plochou a kruhovou, nesenou vesmírem na hřbetech čtyř slonů, stojících na krunýři Velké A’Tuin, želvy, jejíž krunýř je poprášen ledovými zbytky komet.

Zeměplocha drží pohromadě jen díky magii – magii stvořené otáčením toho podivného světa, magii spřádané jako hedvábí ze základní materie bytí. Velké množství jí končí nahoře v horách Beraní hlavy, které se táhnou od věčně zamrzlých krajin kolem Středu, přes Rozvleklý archipel až do teplých moří, jejichž vody padají a navěky budou padat přes Okraj do vesmíru.
Na motivy knih Terryho Pratchetta se děti rozdělí do družin podle jednotlivých ras (Elfové, Trpaslíci, T´rusové, Trolové, Mágové, Čarodějky) a v podivuhodném světě plní podivuhodné úkoly.
Zboží zařazeno v kategoriích
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Otvírací doba 

Pondělí a středa od 15.00 do 18.00.
(O prázdninách pondělí a středa od 9.00 do 12.00).
Ostatní dny býváme v prodejně dopoledne po telefonické domluvě.

Kde nás najdete

Provozovna

Mravenec
Masarova 11
628 00 Brno - Líšeň
GPS - 49.2057253N, 16.6759936E
FIO banka - číslo účtu/kód banky: 2800157355 / 2010

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz